Hakkımızda

Dünya trendlerini takip eden duvar kağıtları üretiyoruz.

2008 yılında duvar kağıdı ithalatı ve satışıyla adım attığımız yapı sektöründeki faaliyetlerimize, 2016 yılı itibari ile İstanbul Silivri Sanayi Bölgesi’nde konuşlanan yerleşkemizde; yönetim, depolama ve  duvar kağıdı üretimi ile devam ediyoruz. Sektörde bayi, perakende, proje, yapı market ve ihracat satış kanallarında hizmet vermekteyiz. Ürünlerimizi yurtiçinde 615 satış noktasında, yurtdışında ise 32 ülkedeki 100’den fazla satış noktasında tüketiciye sunulmaktadır.

Dünyanın birçok yerinden farklı stüdyo ve desen tasarımcılarıyla işbirliği yaparak aktüel moda trendlerine uygun koleksiyonlar hazırlıyoruz. Mevcut koleksiyonlarımızın yanı sıra Türkiye ve Dünya’da müşterilerimize özel markalı duvar kağıdı üretimi de yapmaktayız.

Dünya Standartlarında üretim kalitesine sahip Wall 212, Avrupa Teknik Standartları (CE), Kalite ve Çevre Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Sertifikalarına sahiptir.

Tasarım Departmanı

Tasarımların renk ayrımı ve son düzenlemelerini bünyemizde yapıyoruz

İhracaat Departmanı

32 Ülkede 100’ün üzerinde distrübütörlerimiz ile dağıtım ve satış organizasyonunu gerçekleştiriyoruz.

Üretim Departmanı

Son teknoloji makina parkurumuz ile haftanın 5 günü çift vardiya üretim yapıyoruz.

Misyonumuz

Global dünyada sürekli değişen moda ve beğeni trendlerini yakından takip ederek, öncü bir üretici firma olarak tüketicilere kaliteli, sağlıklı ve estetik ürünleri sunmayı prensip edindik.

Biz

Üretim, depolama, satış&pazarlama, muhasebe&finansman, insan kaynakları ve tasarım departman personelimizin deneyimli ve üretken olmasına özen gösteriyoruz.

Değerlerimiz

Güvenilirlik, Tutku, Sadakat, Paylaşım ve Yenilikçilik ilkelerine bağlı kalarak tüketicilere ve iş ortaklarımıza ideal bir çözüm ortağı olmayı şirket kültürü olarak benimsedik.